Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs zapewnia piękny wygląd bez konieczności ich malowania. Dzięki temu zabiegowi możesz uzyskać naturalny wygląd, a Twoje oczy zyskają na wyrazistości, zostaną optycznie powiększone oraz będziesz zniewalała Swoim spojrzeniem.
Rzęsy posiadają różne długości, grubości jak i profile, które są indywidualnie dobierane do każdej Klientki. Są one odporne na łzy, pot, wodę czy ciepło, dlatego możesz z nimi pływać, ćwiczyć czy się opalać.

Rzęsy są przyklejane pojedynczo do każdej naturalnej rzęsy. Aplikacja jest w pełni bezpieczna i bezbolesna, ponieważ stosowany klej jest najwyższej jakości i nie pozostawia żadnych śladów oraz nie wpływa na stan powiek i rzęs. Zabieg zajmuje ok.2 godzin w zależności od gęstości naturalnych rzęs.

Przeciwwskazania do zabiegu przedłużania rzęs

Choroby alergiczne oczu – czyli najpopularniejsze schorzenie. Istnieje kilka rodzajów chorób alergicznych oczu, najczęściej jest to ostre, sezonowe lub całoroczne zapalenie, spowodowane kontaktem z pyłkami, roztoczami kurzu domowego. Dolegliwość tą rozpoznaje się po charakterystycznych zmianach. Wokół oka pojawia się obrzęk i występuje swędzenie, które jest oznaką alergii. Osoba cierpiąca na tą dolegliwość często łzawi, ma przekrwione i obrzęknięte spojówki a czasem także powieki. Leczenie polega na aplikowaniu chłodnych okładów, płukaniu oka roztworem soli fizjologicznej oraz stosowaniu leków.