masaże i Zabiegi na ciało

masaż klasyczny

Zapewnia doskonałe rozluźnienie mięśni całego ciała. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywienie tkanek, regeneruje i rozluźnia istniejące napięcie mięśni. Zwiększa ich elastyczność i sprężystość, przyśpiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy. Stosowany regularnie polepsza samopoczucie - po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Wyraźnie poprawia się wygląd skóry - jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.
cena: 60 min. - 100 zł

masaż modelujący

Masaż ten ma na celu wspomaganie procesu redukcji zapasowej tkanki tłuszczowej i cellulitu w strefach problematycznych takich jak: okolica bioder, pośladków, brzucha i ud. Stanowi połączenie masażu klasycznego i izometrycznego. Ma za zadanie przywrócić jędrność, elastyczność i zdrowy wygląd skóry. Zalecany jest dla osób dbających o zdrową i zgrabną sylwetkę
cena: 90 min. - 150 zł

drenaż limfatyczny

Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia limfy przeciwdziałając powstawaniu zaburzeń wywołanych jej zastojem. Zadaniem tego masażu jest likwidacja obrzęków, stanów zapalnych oraz usunięcie z organizmu toksyn.

cena: 30 min. - 60-90 zł

masaże relaksacyjne

Powolne ruchy mają działanie antystresowe i uspokajające. Masaż pozwala pozbyć się napięcia w całym ciele, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje niekorzystne efekty stresu takie jak: nerwobóle, bóle głowy, pleców, bezsenność. Łagodzi stany nerwicowe, wzmacnia chęć do życia i podnosi witalność.
cena: 60-90 min. - 100-150 zł

masaż aromaterapeutyczny

Masaż całego ciała w którym stosuje się mieszaniny olejków rozpuszczonych w naturalnych olejach roślinnych. W czasie masażu następuje wnikanie olejku w głąb skóry i ciała, które kontaktując się z zakończeniami nerwowymi w skórze powodują reakcję systemu nerwowego, Dochodzi do wyrównania stanów energetycznych, łagodzenia napięć, bólu, objawów stresu oraz zrównoważenia ciała i umysłu.
cena: 60 min. - 130 zł

masaż stóp

cena: 20 min. - 40 zł

peeling całego ciała

cena: 30 min. - 40 zł

peeling + masaż + maska na ciało

Peelingi cukrowe nie podrażniają nawet bardzo wrażliwej skóry. W połączeniu z masażem i maską nawilżającą pomagają zregenerować skórę i odbudować jej naturalną warstwę ochronną. Zalecane dla osób o skórze suchej i wrażliwej.
cena: 90 min. - 150 zł