dietetyk

Znakomicie trafiłaś! Oferujemy opiekę dietetyka, który układa diety, podchodząc indywidualnie do każdego pacjenta. Wiadomo, że każdy człowiek jest inny, niepowtarzalny, a potrzeby i upodobania żywieniowe ludzi różnią się od siebie. Gwarantujemy dietę, która zapewni organizmowi odpowiednią kaloryczność oraz dostarczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych (białek, tłuszczy, węglowodanów oraz witamin i składników mineralnych) w odpowiednich ilościach. Usługi dietetyczne kierujemy do osób pragnących poprawić stan swojego zdrowia poprzez korzyści płynące z racjonalnego odżywiania się. Diety dostosowane są do upodobań i możliwości konsumenta, zarówno finansowych jak i czasowych, a oparte są na wiedzy o nowoczesnych zasadach żywienia człowieka zdrowego jak i chorego, a także na zaleceniach Instytutu Żywności i Żywienia.
Łatwo dostępne produkty, proste i smaczne dania – to na nich oparte są diety, by w nieskomplikowany i przede wszystkim w przyjemny sposób osiągnąć cel: wypracować sylwetkę, o jakiej marzysz czy też poprawić swój stan zdrowia.

Przygotowanie do wizyt:

Aby ułatwić pracę zarówno dietetykowi, jak i oszczędzić zdenerwowania sobie przed pierwszą wizytą, oto kilka wskazówek dotyczących przygotowania się do wizyt:

Przed pierwszą wizytą:

  • przygotuj swój własny kilkudniowy wywiad żywieniowy (co, kiedy, ile zjadłeś/aś, jak odżywiasz się na co dzień i w dni wolne od pracy)
  • jeśli posiadasz jakieś aktualne wyniki badań – przynieś je ze sobą – w przypadku analizy składu masy ciała metodą BIA

Możliwość robienia zakupów pod opieką dietetyka – nauka wybierania zdrowej żywności